Chcete se zbavit starých nebo nepoužívaných věcí? Víme, jak na to!

19. 6. 2017 Články

Určitě jste se v životě setkali se větou: „Tohle se nám může hodit, to nevyhazuj.“ Jenže nikdy jste se dané věci vy ani nikdo další z rodiny už nedotkli. Tak přišel na řadu bazar a…už bylo pozdě. Věc ztratila hodnotu a šla do koše. Radíme vám, abyste věci neskladovali a raději se podívali, jak je můžete zpeněžit. Navíc k tomu nepotřebujete moc času a ani příliš úsilí.

Co se týče zbavování starých věcí, troufáme si říci, že existují dva typy lidí. Ti, kteří si všechno skladují na „horší“ časy a ti, kteří všechno vyhazují. Ani jeden přístup není správný. Pokud se mi něco nehodí, nemusím to hned vyhazovat, ale můžu to zkusit poslat dál. Vždyť dneska je tolik možností, jak se věcí jednoduše zbavit, a ještě na tom vydělat nějakou tu kačku. Abychom vám prodej nepotřebného usnadnili, zpracovali jsme pro vás přehled TOP aplikací a způsobů.

Letgo | Android, iOS, BlackBerry

Vzhledem k masivní reklamní kampani tuhle appku určitě znáte. Letgo, která je mimochodem k dostání na většinu mobilních operačních systémů, vám inzeruje nepotřebné věci během pár minut. Stačí zboží nafotit, nahrát do aplikace a čekat. Výhoda Letgo je, že se zboží nabízí zájemcům, kteří jsou ve vašem okolí nejblíže. Aplikace je uživatelsky přívětivá, neskrývá v sobě žádné složitosti, a navíc má jen na Androidu téměř 125 tisíc stažení.

Bazoš | Android, iOS

Bazos.cz zná snad každý, kdo něco prodával. Tenhle bazarový velikán, který nás zbavuje přebytečných věcí již pěknou řádku let,má také mobilní aplikaci. Ta je jednoduchá, přehledná, a navíc má Bazoš velikou uživatelskou základnu. Tudíž se nemusíte bát, že „nebudete na očích“. WEB vypadá sice trochu punkově, ale můžete zde prodat a najít opravdu všechno za všelijaké ceny. Pokud si připlatíte, máte navíc možnost vaše nabídky TOPovat. Tedy zvýraznit je na prvních místech a mít tak větší šanci na rychlý prodej. Ale nebojte, věc většinou snadno prodáte i bez podpůrného označování.

Facebook | Android, iOS, Windows, BlackBerry

Ne, neděláme si z vás legraci. Facebook je skvělá platforma úplně pro všechno. Dokonce i na prodej přebytečných a prachem pokrytých skvostů. V tomto případě jsou pro nás pomocníkem FB skupiny, které se na prodej mezi uživateli přímo specializují. Stačí vyfotit pár fotografií, stanovit si cenu a můžete začít prodávat. Facebook mají v Česku milióny uživatelů, takže o zájemce nebude vůbec nouze.

Aukro | Android, iOS, Windows Phone

Aukro je takový načinčanější Bazoš, kde navíc nakoupíte nejen věci z druhé ruky. Aukro se již delší dobu snaží vymanit z toho, že ho vnímají lidé jako bazar. Nakoupíte na něm totiž i zcela nové věci, stejně jako u klasického e-shopu. Nám prodejcům poslouží skvěle, a navíc nabízí spoustu vychytávek za příplatek. Díky spontánní znalosti je na něm veliká komunita lidí, takže i zde se skvěle prodává.

Možností, kde prodávat, je samozřejmě více. Vybrali jsme místa, kam bychom šli jako první my a u kterých víme, že fungují. Věříme, že i vy zde najdete nové majitele svých dávno nepoužívaných výrobků. A to i za předpokladu, že je udáte pouze za odvoz.


 

Komentáře nejsou povoleny.