Kdo, kolik a komu má platit? To vám prozradí „dlužníček“

16. 7. 2018 Články
Užitečné

Ušetřete si práci s počítáním kdo, kolik a za koho platil. Užívejte si společné chvíle. Finance vám pohlídá aplikace Settle Up – dlužníček.

Letos vyrazte na dovolenou nebo výlet s celou partou. Do telefonu si přibalte aplikaci Settle Up – dlužníček, která za vás spočítá útratu. Stačí, když každou platbu skupiny zadáte do aplikace. Na konci výletu či dovolené okamžitě zjistíte, kdo má kolik a komu doplatit, abyste si byli kvit.

Díky aplikaci Settle Up – dlužníček se vyhnete nepříjemným situacím. Nebudete muset vzpomínat, kdo platil útratu v hospodě, kempu apod. Nebudete muset kamarádům z party připomínat, že vám ještě nezaplatili večeři z předvčerejška ani koktejl z párty, ne kterou si ani jeden moc nepamatujete.

A jak vlastně aplikace funguje?

  • Vytvoříte si skupinu a přidáte všechny osoby v partě.
  • Kdykoliv někdo platí za společnou věc nebo za někoho, zaznamenáte útratu v aplikaci.
  • Průběžně máte přehled, kdo zatím platil nejméně.
  • Na konci akce vám aplikace spočítá, kdo, komu a kolik doplatí, abyste se vyrovnali.

Pro vytvoření skupiny potřebujete připojení k internetu, ale pak už můžete aplikaci používat offline. Proto raději skupinu vytvořte před cestou do hor nebo do míst, kde není dobrý signál.

Zbytek už je na vás. Přejeme vám spoustu zážitků z cestování. Užijte si dovolenou a výlety v pohodě a bez zbytečného hlídání plateb. Settle Up – dlužníček si můžete stáhnout ve variantě pro Android i ve variantě pro iOS.

Komentáře nejsou povoleny.