Vytvořte si smlouvu sami

Podepsat nevýhodnou smlouvu se vám může pěkně prodražit. Sestavte si ji sami a budete v klidu. Že nejste právníci a smlouvy psát neumíte? Nevadí. Pomůže vám s tím online generátor smluv, který jsme pro vás připravili ve spolupráci s Legito.cz. Jak to celé funguje a proč byste měli smlouvám věřit? Nezískáte jen vzor, ale kompletní smlouvu na míru. Ze seznamu si vyberete smlouvu, která se vám zrovna hodí a přejdete k vyplnění chybějících údajů. Ať už se jedná o nájemní smlouvu, směnku nebo pracovní smlouvu, budete k vytvoření potřebovat jen pár minut času, několik korun a žádného právníka. Na rozdíl od vzorů smluv zdarma, které naleznete často v zastaralé podobě na různých místech na internetu, jsou smlouvy na míru od Legito pečlivě hlídány a vždy podle platných zákonů.

A) Akce Vánoce 2017 – tisíc smluv od Legito.cz zdarma!

Se společností Legito jsme se rozhodli věnovat našim čtenářům dárek. Rozdáme celkem 1 000 smluv zdarma! Pokud si necháte vytvořit smlouvu na míru mezi prvními tisíci zájemci, nebudete za vytvoření nic platit! Tato nabídka je omezena na tyto druhy smluvsměnku, předžalobní upomínku, smlouvu na postoupení pohledávky, uznání dluhu, smlouvu o zápůjčce a zástavní smlouvu. Tak pospěšte, nabídka platí i v roce 2018, ale jen pro prvních tisíc smluv.

Nevypršel už limit? Rozklikněte si formulář konkrétní smlouvy přes odkaz na této stránce. Dostanete se na web Legito.cz. Pokud níže na stránce formuláře vidíte informaci “Tento dokument je zdarma díky portálu EDUFI…”, pak smlouvu zdarma skutečně ještě získáte. 🙂

B) Dlouhodobá sleva 25 %

Kromě toho můžete získat během roku slevu 25 % na vytvoření smlouvy, pokud při platbě zadáte slevový kód…

Směnka vlastní

Směnka na vyplacení peněz s možností stanovení ručitele.

Předžalobní upomínka

Výzva dlužníkovi, aby splnil svůj dluh, jinak dojde k podání žaloby.

Postoupení pohledávky

Pokud potřebujete převést (postoupit) finanční pohledávky.

Uznání dluhu

Uznání dluhu dlužníkem. Obsahuje i možnost sjednat splátkový kalendář.

Smlouva o zápůjčce

Pokud si půjčujete peníze nebo někomu poskytujete peněžitou půjčku.

Zástavní smlouva

Zástava peněžitých i nepeněžitých pohledávek.